gergi-tavan-model-1

gergi-tavan-model-2

gergi-tavan-model-3

gergi-tavan-model-4

gergi-tavan-model-5

Gergi Tavan, Bulunduğu Alana Derinlik Duygusu Katan Bir Dekorasyon Malzemesidir.

Gergi tavan sistemleri, led aydınlatma alanında kullanılan yeni trend bir dekorasyon malzemesidir. Bulunduğu alana derinlik duygusu katan ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlayan PVC gergi tavan, ısıtma yöntemi ile istenilen forma girebilmektedir.

Ekonomik Gergi Tavan Fiyatları İle Dekore Edilen Yaşam Alanları

Gergi tavan bir çok alanda fonksiyonel olarak kullanılmaktadır. Yeni binalar veya yenilenme ihtiyacı olan binalar, konutlar, ofisler, spalar, oteller, kafeler, barlar, mağazalar, restaurantlar, okullar, hastaneler, kapalı yüzme havuzları, müzeler, hastaneler, muayenehaneler, AVM ve hava alanları gibi birçok yer bu dekorasyon yöntemi ile estetik, keyifli ve yaratıcı yaşam alanlarına dönüşür.

Gergi tavan sistemleri çeşitlerine göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır:

    • Dijital Baskı Gergi Tavan
    • Lake Doku Gergi Tavan
    • Transparan Gergi Tavan
    • Gökyüzü Panel Gergi Tavan
    • 3D Form Gergi Tavan

Dijital Baskı Gergi Tavan uygulamasında PVC kumaş üzerine, müşterinin seçtiği yüksek çözünürlüklü fotoğraflar veya müşterinin çektiği yüksek çözünürlüklü fotoğraflar basılır. Mekanların tavan veya duvarlarına uygulanabilir. Bu şekilde içinde bulunduğunuz ortamı istediğiniz ortama dönüştürebilirsiniz.

Gökyüzü Panel uygulamasında istediğiniz HD kalitesindeki gökyüzü temalı resmi seçebilirsiniz. Bulunduğunuz ortam sanki dışarıdaki bir alan gibi tepenizde bulutlar ve masmavi gökyüzüyle keyifli bir ortam yaratabilirsiniz.

Transparan Gergi Tavan uygulamasında sade kumaş altına beyaz ve gün ışığı renklere sahip LED ışıkları yerleştirilir. Bu şekilde ortam içerisinde sade ve hoş bir aydınlatma sağlanır.

Uygun gergi tavan fiyatları ile hazırlanan Lake Doku Gergi Tavan uygulamasında kullanılan kumaşın parlak yüzeyi bir ayna vazifesi görür ve ortamda bulunan cisimleri yansıtır. Böylece renk ve çeşit açısından zengin bir ortam oluşur.

3D Form Gergi Tavan uygulamasında tavan veya duvarlarınızda sonsuzluğu simgeleyen bir fon oluşturabilirsiniz. Böylece daha futuristik bir hava yaratabilir, ortama derinlik katabilirsiniz. 3D gergi tavanlar ile modern, farklı ve yaratıcılığı zorlayan alanlar oluşturabilirsiniz.

Gergi tavan yapımında kullanılan gergi bezi TS EN 14716:2004 PVC gergi tavanlar standardına göre CE belgeli B sınıfı yanmazlık sertifikasına sahip olmalıdır. Doğager Gergi Tavan Sistemleri, profesyonel ekibi ile size gergi tavan dekorasyonu konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır. Kaliteli malzemeler seçilmekte, montaj sonrasında da müşteriler ile her türlü ihtiyaçları için ilgilenilmektedir. Uygun ve rekabetçi gergi tavan fiyatları ile müşterilere en iyi hizmeti vermektedir.

Gergi Tavan

Sosyal Medya

Gergi Tavan Talep Formu